
In gesprek over water en glastuinbouw
Op 11 mei organiseerde Glastuinbouw Nederland samen met Waterschap Limburg en LLTB een bestuursexcursie ‘water...
De Kas biedt betekent een extra mogelijkheid om kamerplanten bij Plantion in te kopen en biedt toegang tot een breed assortiment. In een mooi ingerichte ruimte kunnen bloemisten, tuincentra en andere klanten de producten ‘zien, ruiken en voelen’ en vervolgens direct bestellen via QR-codes. In de webshop (Plantion Digitale Marktplaats) ziet de klant of het product realtime op voorraad is. Als een besteld product in De Kas staat, kan het meteen worden meegenomen. Bestellen is uitsluitend mogelijk via de webshop.
Mediterrane sfeer
Over de indeling en inrichting van De Kas heeft Plantion goed nagedacht. Achterin de ruimte wordt het actuele aanbod gepresenteerd in een stijlvolle ‘inspiratiekas’. Daarvoor staan Deense karren opgesteld met vooruitgeschoven voorraad van de betreffende kwekers, met QR-codes. In De Kas zullen veelal wat grotere en exclusievere soorten te zien zijn, aangevuld met producten die passen bij de tijd van het jaar. De mediterrane sfeer, een zitgelegenheid met goede koffie en de persoonlijke begeleiding door een Plantion-medewerker maken De Kas tot een inspirerende plek.
Klantervaringen
Het innovatieve concept van een fysieke toonzaal met online bestelmogelijkheid is samen met de plantenaanvoerders RM Plants en Vireõ ontwikkeld. In eerste instantie biedt Plantion hun assortiment aan in De Kas. Op basis van klantervaringen in de eerste weken na opening zullen producten van andere kwekers worden toegevoegd.
Gezonde effecten
Vanwege de opening van De Kas staan kamerplanten vanaf 19 januari tot het eind van de maand centraal bij Plantion. Onder de noemer ‘Ga voor gezond!’ worden op verschillende plekken producten gepresenteerd, met QR-codes om direct te kunnen bestellen. Zie ook www.plantion.nl/gavoorgezond. Branchevereniging Koninklijke VBW is aanwezig om informatie te geven over FloraVita, een nieuw programma voor bloemisten met tips en trainingen over de gezondheidseffecten van kamerplanten.
(Foto: VVB Van Bree)
Op 11 mei organiseerde Glastuinbouw Nederland samen met Waterschap Limburg en LLTB een bestuursexcursie ‘water...
Bij Van der Valk Systemen doen ze graag mee met goede initiatieven. Onlangs inspireerde een collega hen vanuit...
Op een betaalbare, milieuvriendelijke wijze teelt beschermen tegen ongewenste insecten van buitenaf, het...
GreenTech maakt nominaties Innovation Award bekend 16-05-2022 10:23 |
Nieuwe voorzitter Ctgb 16-05-2022 10:20 |
Online stemmen voor de Lily League Top 50 16-05-2022 10:17 |
Westland een week lang in de spotlights 16-05-2022 10:13 |
Videoserie: The Future is sky 16-05-2022 10:09 |
Teelttechnische verbeterpunten in tomatenteelt onder LED 16-05-2022 10:07 |
'Ondernemer kan prima zelf huisvesting regelen' 16-05-2022 10:00 |
Morgen op PTR: Blue Radix 16-05-2022 09:58 |
Actueel overzicht projecten van Kennis in je Kas 16-05-2022 09:55 |
Xclusive Uganda stelt nieuwe directeur aan 16-05-2022 09:53 |
Reacties (0)
Er zijn nog geen reacties